Sala Konferencyjna

Największa z naszych sal, o łącznej powierzchni 70m², zapewnia komfortowe warunki podczas organizowanych konferencji, czy spotkań biznesowych.

Sala Pruska

Sala „uszyta na miarę”,  o powierzchni 30m², przeznaczona jest dla grup 20-osobowych w układzie kinowym.

Sala Austriacka

Kameralna sala o powierzchni 20m² została przystosowana do organizowania rozmów rekrutacyjnych oraz małych spotkań biznesowych.

Sala Cesarska

Wyposażona w ekran i rzutnik oraz wysokiej klasy sprzęt audio sala bankietowa, może zmienić się w salę konferencyjna mogącą pomieścić do 150 os.

Sala Pruska

Sala o powierzchni 30m2. Nadaje się zarówno na spotkania biznesowe, małe konferencje, jak i rozmowy rekrutacyjne. W pełni klimatyzowana, z dostępem do światła dziennego oraz możliwością zaciemnienia, daje doskonałe warunki do pracy. W Sali znajduje się multimedialny TV 52 cale, nagłośnienie oraz flipchart z akcesoriami. Na życzenie Gości sala może być wyposażona w rzutnik oraz ekran.

Pojemność sali w zależności od ustawienia

Ustawienie kinowe

20 os.

Ustawienie szkolne

15 os.

Ustawienie w podkowę

10 os.

Grup warsztatowa - 1 wspólny stół

10 os.

Galeria
Sala Pruska Hotel Centrum Sosnowiec
Sala Pruska Hotel Centrum Sosnowiec
Sala Pruska Hotel Centrum Sosnowiec

Dominika, Wielka Brytania

Hotel w rewelacyjnej lokalizacji. Bardzo miła i pomocna obsługa. Bardzo dobry materac i czysta pościel. Rewelacyjne śniadania, świeże produkty i piękny wystrój restauracji. Gorąco polecam.

Ewa, Polska

Świetne łózko, wygodny pokój, przestronna łazienka, czystość; wyśmienite śniadania, bardo uprzejmy personel, domowa atmosfera, designe w hotelu nawiązujące do lat międzywojennych.

Asterix66, Wielka Brytania

Jak zawsze obsługa na najwyższym poziomie. To nie był mój pierwszy pobyt tutaj i napewno nie ostatni. Zawsze wybieram ten hotel. Polecam go wszystkim.

Bartosz, Polska

Hotel przewyższył moje oczekiwania. Pobyt krótki ale miły. Personel pomocny, pokój czysty, komfortowy, wygodne łóżko, pachnąca pościel. Doskonała lokalizacja przy deptaku, parking strzeżony w pobliżu.

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17