Sala Rosyjska

Największa z naszych sal, o łącznej powierzchni 65m², zapewnia komfortowe warunki podczas organizowanych konferencji, czy spotkań biznesowych.

Sala Pruska

Sala „uszyta na miarę”,  o powierzchni 20m², przeznaczona jest dla grup 20-osobowych w układzie kinowym.

Sala Austriacka

Kameralna sala o powierzchni 15m² została przystosowana do organizowania rozmów rekrutacyjnych oraz małych spotkań biznesowych.

Sale bankietowe

Wyposażona w ekran i rzutnik oraz wysokiej klasy sprzęt audio sala bankietowa, może zmienić się w salę konferencyjna mogącą pomieścić do 60 os.

Sale bankietowe

Sala Cesarska

Przestronna sala o powierzchni ok. 100m2 usytuowana jest w podziemiach 130-letniej kamienicy HOTELU CENTRUM SOSNOWIEC.

Jej klasyczne wnętrze idealnie nadaje się na organizację konferencji, spotkań, czy bankietów firmowych. Atutem Sali Cesarskiej są Arkady; odrębna, elegancka przestrzeń na rozmowy biznesowe, czy odpoczynek w trakcie przyjęcia. Sala posiada także dodatkowy węzeł sanitarny dedykowany tylko Sali Cesarskiej. Przestrzeń wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz mobilną scenę.

Sala Wiedeńska

Elegancka sala konferencyjno bankietowa o powierzchni ok. 150m2. Usytuowana jest w na parterze części hotelowej. Powierzchnia idealnie nadaje się na organizację spotkań biznesowo-handlowych, konferencji z powierzchnią wystawienniczą, szkoleń i bankietów. Wyróżnikiem Sali jest możliwość wyjścia bezpośrednio na miasto oraz osobne zaplecze umożliwiające obsługę bankietów na najwyższym poziomie. Sala Wiedeńska wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, nagłośnienie oraz mobilną scenę.

Pojemność sali w zależności od ustawienia

Sala Cesarska

Sala Wiedeńska

Ustawienie kinowe

80 os.

150 os.

Ustawienie szkolne

50 os.

80 os.

Ustawienie w podkowę

40 os.

65 os.

Ustawienie warsztatowe

40 os.

70 os.
Ustawienie bankietowe 40 os. 80 os.
Ustawienie koktajlowe 100 os. 150 os.
Galeria
Sala Wiedeńska
Sala Wiedeńska
Sala Wiedeńska

Sebastian Kaniuk

Bywam w tym hotelu w zasadzie od momentu kiedy został otwarty. Właściwie to nie ma się czego tu czepiać. Profesjonalna ale zdecydowanie przyjazna obsługa. Mieszkam w dwóch pokojach, w zależności od dostępności. Zawsze czysto, schludnie. bardzo dobre śniadania. Ogromnym atutem jest Restauracja Warszawska. Serwowane potrawy są naprawdę dużej klasy. Zawsze świeże. Estetycznie podane. I co pewnie najważniejsze - ceny. Zarówno pokoi jak i ceny w restauracji - duża klasa.

Sabrina Taglienti

Me & my boyfriend had a fabulous stay!!!!! The room was lovely, great tv, nice & warm in winter!!! The restaurant is amazing & very romantic! Right in the centre of the town, close to shops, restaurants & bars!!!

Aleksandra Stępińska

Serdecznie polecam. Klimatyczny wystrój, świetne jedzenie i doskonała obsługa. Bez wątpienia jeszcze tam zawitam. Zdecydowanie zasłużone 5 gwiazdek

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17